Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że dzień 2.11.2018 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

Odwołane zajęcia !

Zajęcia z Panią Renatą Stivriną do końca tego tygodnia (tj. do 21.09.2018 r.) są odwołane.

Plan lekcji z Panią Katarzyną Szklarz

Poniedziałek

 

17:00-17:45 – J. Ramian

17:45-18:30 – A. Witkowska

18:30-19:00 – L. Motak

19:00-19:45 – N. Wąs

Wtorek

 

12:30-13:15 – A. Dębska

13:15-14:00 – A. Rzepa

14:00-14:30 – M. Leszczyńska

14:30-15:00 – M. Żółty

15:00-15:30 – S. Czuba

Przerwa

15:45-16:30 – Z. Dulian

16:30-17:15 – J. Czarnecka

17:15-18:45 – zespół duet

18:45-19:30 – M. Styrna

 

Środa

 

16:45-17:30 – A. Witkowska

17:30-19:00  - zespół kwartet

19:00-19:45 – W. Święch

 

Czwartek  

 

13:00-13:45 – A. Dębska

13:45-14:15 – M. Leszczyńska

14:15-15:00 – A. Rzepa

15:00-15:30 – L. Motak

15:30-16:15 – M. Styrna

Przerwa

16:30-17:00 – S. Czuba

17:00-17:30 – M. Żółty

17:30-18:15 – N. Wąs

18:15-19:00 – Z. Dulian

19:00-19:45 – W. Święch

 

Plan zajęć z Panią Aleksandrą Rżany

Plan zajęć – Tęgoborze

Aleksandra Rżany – skrzypce

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

13.00-13.30   Maria Fijor

13.30-14.15  Nikola Cięciwa

13.30-14.00  Maria Fijor

13.30-14.15 Nikola Cięciwa

13.30-14.15   Amelia Jarosz

14.15-15.00  Zuzanna Kasprzyk

14.00-14.30  Julia Grzegorzek

14.15-15.00 Zuzanna Kasprzyk

14.15 -15.00  Karolina Wolak

15.00-15.45  Martyna Hajduga

14.30-15.15  Karolina Wolak

15.00-15.30 Julia Wójcik

15.00-15.30   Julia Grzegorzek

15.45-16.30  Monika Zyzak

15.15-16.00  Amelia Jarosz

15.30-16.15 Martyna Hajduga

15.30-16.00   Anna Miśtak

16.30-17.15  Klaudia Dąbrowska

16.15-17.00  Klaudia Dąbrowska

16.15-17.00 Pasionek Magdalena

16.00-16.45   Angelika Prusak

 

17.00-17.45  Angelika Prusak

17.00-17.30 Miśtak Anna

17.00-17.30   Julia Wójcik

 

17.45-18.30  Monika Zyzak

 

17.30-18.15   Natalia Kubacka

 

18.30-19.15  Kubacka Natalia

 

18.15-19.00   Magdalena Pasionek

     

Plan zajęć z Panią Natalią Ogorzelską

Plan zajęć Natalia Ogorzelska 2018/2019

Poniedziałek

13.30-14.15- Julia Wójcik

14.15-14.30- przerwa

14.30-15.15- Julia Gebert

15.15-16.00- Maria Miłkowska

16.00-16.45- Radosław Gąsior

16.45-17.30-Agata Pilch

17.30-18.15- Agnieszka Pilch

18.15-18.30- przerwa

18.30-19.15- Martyna Migacz

19.15-20.00- Karolina Kutypa

Środa

13.00-13.45- Julia Wójcik

13.45-14.30- Agata Pilch

14.30-15.15- Agnieszka Pilch

15.15-16.00- Julia Gebert

16.00-16.45- Maria Miłkowska

16.45-17.00-przerwa

17.00-17.45- Radosław Gąsior

17.45-18.30- Karolina Kutypa

18.30-18.45- przerwa

18.45-19.30- Martyna Migacz

Plan zajęć z Panem Andrzejem Drażnycią

Poniedziałek:

13.00 – 13.30

Grudzińska Gabriela

Paleśnica

13.30 – 14.00

Grudzińska Urszula

Paleśnica

14.05 – 14.50

Zespół

Paleśnica

     

15.10 – 15.55

Grzyb Karolina

Gromnik

15.55 – 16.40

Roman Emilia

Gromnik

16.45 – 17.30

Lipczyńska Aleksandra

Gromnik

17.30 – 18.30

Karpińska Laura

Gromnik

18.30 – 19.15

Kotowicz Julia

Gromnik

19.20 – 20.05

Faustyna Waz

Gromnik

Wtorek:

17.45– 19.15

Zespół

Gromnik

Środa:

13.25 – 13.55

Grudzińska Gabriela

Paleśnica

13.55 – 14.25

Grudzińska Urszula

Paleśnica

14.30 – 15.15

Zespół

Paleśnica

     

16.00 – 16.45

Grzyb Karolina

Gromnik

16.45 – 17.30

Lipczyńska Aleksandra

Gromnik

17.30 – 18.30

Karpińska Laura

Gromnik

18.30 – 19.15

Kotowicz Julia

Gromnik

19.15 – 20.00

Faustyna Waz

Gromnik

     

Czwartek

19.15 – 20.00

Roman Emilia

Gromnik

Podstawowe dane

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Domosławicach

Domosławice 24

32-860 Czchów

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

BSR Kraków Oddział w Czchowie 

nr rachunku 50 8589 0006 0040 0000 1661 0001